Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Podmínky prodeje

Králíčci:
- předávám do nového domova nejdříve ve věku 7-8 týdnů. Králíčátko bude přeléčeno proti kokcidioze, bude vymazlené,zvyklé na lidskou ruku a naučené na záchodek. Do nového domava si s sebou odveze  pytlík s krmení,výpis předků,manuál s radami do začátku a  případně i očkovací průkaz.


Děti do 15 let si můžou králíčka rezervovat pouze se souhlasem rodičů.

Na králíčky  vybírám rezervační poplatek ve výši poloviny kupní ceny. K zaplacení rezerv. poplatku budete vyzvání mailem nebo sms, zároveň Vám zašlu mé číslo účtu. Pokud záloha nepřijde do 3 dnů od vyzvání (nebo dle dohody), bude zvířátko znovu uvolněno do prodeje.
Rezervační poplatek je vratný pokud by zvířátko před odběrem onemocnělo či uhynulo. V případě zrušení rezervace ze strany zájemce je rezervační poplatek nevratný, proto pečlivě zvažte, zda je Váš zájem o králíčka vážný a máte na králíčka podmíky. 

Pokud již králíčka z nějakého důvodu nemůžete mít, mohu pomoci s hledámím nové rodiny, ale z kapacitních důvodů si králíčka zpět vzít nemohu a peníze za něj nevracím. 

Vše je o dohodě, takže jakmile budete řešit jakýkoliv problém, tak mě neváhejte napsat na e-mail či zavolat, jistě nějaké řešení najdeme. :-)

Prodej  králíčků není za účelem zisku, ale na částečné pokrytí nákládů spojených s chovem.

 

 

TOPlist